Prodej nových vozů Subaru

Našim zákazníkům nabízíme nejen léty prověřenou kvalitu vozů SUBARU, ale i kvalitní služby spojené s prodejem, jako jsou leasing, úvěr a výkup vozů na protiúčet. V našem autosalonu Vám umožníme prohlídku Vámi zvoleného modelu s odborným výkladem prodejce a v případě zájmu i zkušební jízdu. Naším cílem je plná spokojenost zákazníka s našimi službami.

Financování

Společnost Trendcar nabízí leasingové produkty společnosti ČSOB Leasing. Produkty jsou založen na finančním leasingu s plnou amortizací, neboli finančním pronájmu s následnou koupí najaté věci, nebo na bázi úvěru. Nájemcem může být podnikatel i nepodnikatel. Konkrétní podmínky leasingové smlouvy jsou sestaveny na základě kombinace následujících standardních parametrů. To umožňuje dlužníkovi dosáhnout příznivé výše pravidelné měsíční splátky v závislosti na požadavcích.

 

 

 

 


Prodej ojetých vozů

Kromě možnosti převzít protiúčtová vozidla od zákazníků kupujících nová vozidla, je cílem zaměřit se na prodej ojetých vozů a rozšířit počet zákazníků v regionu.

Oddělení prodeje ojetých vozů nabízí výhradně vozidla kvalitní v dobrém technickém stavu, zejména vozidla zakoupená v ČR, po prvním majiteli, s prováděnou pravidelnou údržbou zaznamenanou v servisní knížce. Výkup vozidel je prováděn s cílem zajistit nabídku zejména těchto kvalitnějších a hodnotnějších vozů.

 

SUBARU Olomouc

Olomouc - Horní lán, ul. I.P. Pavlova 120
Tel.: 585 700 977, Fax: 585 700 978
subaru@trendcar.cz
 

SUBARU Nový Jičín (servis)

Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
Tel.: 731 662 672, Fax: 555 531 059
subaru.jicin@trendcar.cz
 
Sídlo společnosti

TRENDCAR a.s.
Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
IČ: 49611062, DIČ: CZ49611062