Zrozen k objevování. Předurčen k cestování.

Navštěvovat nová místa. Vidět nové věci. Prožívat nové zkušenosti. Právě to je podstatou dobrodružství a zároveň tím, co inspirovalo modernizovaný Forester 2016. Uvedené schopnosti má Forester zakódovány ve své genetické výbavě, a je tedy plně připraven vypravit se s vámi tak daleko, jak si jen budete přát. Díky bezpečné konstrukci na ochranu celé vaší rodiny a všestrannému charakteru Foresteru můžete své zážitky sdílet se všemi, které máte rádi.

Chcete-li v přírodě přežít, musíte se přizpůsobit. To platí i pro Forester. Po úpravách nabízí ještě vyšší požitek z jízdy a zaujme vylepšeným zevnějškem i interiérem. Ať již se s Foresterem vydáte kamkoli, vždy bude vystupovat naprosto způsobile, připraven podrobit si prostředí svým všestranným charakterem, což ostatně stvrzuje i jeho robustní vzhled.

Na cestách stejně příjemně jako doma.
Přepracovaný interiér Foresteru, zohledňující aktivní životní styl typických majitelů tohoto modelu, je tím nejlepším místem k zahájení vaší výpravy. Všechny prvky z funkční výbavy Foresteru se vždy nacházejí tam, kde byste je nejvíce očekávali, a kde je v případě potřeby okamžitě najdete. Se svými vysoce kvalitními materiály a trvanlivou konstrukcí je Forester přímo předurčen zjednodušit vám život a zpříjemnit každou cestu.

Připraven na všechny vaše koníčky.
Forester je dokonale připraven držet krok s vašimi potřebami, od dlouho plánované dovolené až po bezděčné turistické expedice. Do širokého zavazadlového prostoru pohodlně naskládáte čtyři velké kufry nebo i ty nejobjemnější potřeby pro vaši výpravu. Ke snadnému nakládání a vykládání přispívají elektricky ovládané páté dveře, širší dveřní otvory a snížené boční prahy. Potřebujete-li převážet delší předměty, můžete sklopit zadní sedadla dělená v poměru 60:40.

Objevujte svůj svět.
Vyrazit na cestu nutně neznamená nechat všechno za sebou. Zůstaňte nohama na zemi a nenechte se rozptylovat technologiemi, které vynikají intuitivním a snadným použitím. Forester vás udržuje ve spojení a v kurzu díky systémům pro palubní zábavu, navigaci a audio,které můžete snadno ovládat dotykem prstu nebo svým hlasem. A díky snadnému připojení chytrého telefonu či iPhonu nikdy nepřijdete o své playlisty nebo spojení s přáteli.

Naše vize. Vaše bezpečnost.
Forester využívá různé technologie aktivní i pasivní bezpečnosti, které pomáhají vyhnout se nehodám a zajistit dostatečnou ochranu v případě, že by k nějaké nehodě přeci jen došlo.Technologie aktivní bezpečnosti od Subaru vám pomohou předcházet nebezpečným situacím díky předvídatelnému jízdnímu chování, precizní kontrole nad vozem a výtečnému výhledu ven, stejně tak jako vyspělým technologiím, které dokáží případným nehodám zabránit. Mezi prvky pasivní bezpečnosti patří systematicky rozmístěné airbagy, přední sedadla s konstrukcí zamezující poranění krční páteře, bezpečnostní pedály a tříbodové bezpečnostní pásy - to vše je připraveno ochránit vás v případě, že by nastalo nemyslitelné.

 

 

 

 


Soubory ke stažení - Subaru Forester

Ceník Subaru Forester ke stažení
Subaru Forester - technická data
Subaru Forester e-katalog

 

Fotogalerie

 

 

SUBARU Olomouc

Olomouc - Horní lán, ul. I.P. Pavlova 120
Tel.: 585 700 977, Fax: 585 700 978
subaru@trendcar.cz
 

SUBARU Nový Jičín (servis)

Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
Tel.: 731 662 672, Fax: 555 531 059
subaru.jicin@trendcar.cz
 
Sídlo společnosti

TRENDCAR a.s.
Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
IČ: 49611062, DIČ: CZ49611062