Nevzdávejte se věcí, na nichž opravdu záleží.

Život plný práce bez radosti není pravým životem. Občasné potěšení zkrátka potřebujete. SUBARU BRZ bylo navrženo tak, aby přinášelo pořádnou dávku radosti – kdekoli a kdykoli. S požitkem za volantem ryzího sportovního vozu, jenž je zdrojem radosti na každé cestě, dokáže SUBARU BRZ obohacovat váš život o potřebnou radost, a to každodenně. Dokáže ve vás vyvolat čistou radost z řízení v každé zatáčce, abyste neztratili ze zřetele to, na čem záleží nejvíce – co největší potěšení ze života.

Dosažení skutečné rovnováhy.
Za pozoruhodnou charakteristikou jízdního chování SUBARU BRZ stojí především tuhý podvozek. Díky promyšlené konstrukci může být motor SUBARU BOXER zabudován níže – a ve spojení s lehkým a vyváženým podvozkem tak vůz disponuje nižším těžištěm, které ještě vylepšuje příkladnou manévrovatelnost a stabilitu, stojící za ryze osobním požitkem z jízdy.

Hnací řetězec sportovního vozu
Kliková hřídel symetricky uloženého motoru SUBARU BOXER leží v dokonalé přímce s hnací hřídelí v zájmu maximální stability a dynamických schopností vozu. A díky uspořádání s pohonem zadních kol jsme mohli posunout motor více dozadu, což znamená precizní ovladatelnost při průjezdu zatáčkami. Agilní podvozkovou platformu jsme spojili s nově navrženou soustavou řízení se strmým převodem, vyladěnou tak, aby nabídla ohromující přesnost a okamžité reakce na pokyny od volantu.

Převodovka s rychlou odezvou
Šestistupňová manuální převodovka s krátkými drahami a skvělými reakcemi znamená dokonalé vtažení do děje. Šestistupňová automatická převodovka (na přání) s páčkami řazení pod volantem a funkcí přidávání meziplynu při podřazování disponuje dvěma režimy, díky nimž můžete přizpůsobit výkonovou charakteristiku své momentální náladě.

Nízké těžiště
Naším cílem při návrhu SUBARU BRZ bylo zajistit co nejnižší těžiště, protože právě to je podmínkou špičkové ovladatelnosti s atraktivními zážitky za volantem. Každý aspekt vozu, od plochého motoru s protiběžnými písty přes linii střechy až po zástavbu sedadel má podíl na tom, že se SUBARU BRZ pyšní prakticky nejnižším těžištěm mezi všemi současnými mainstreamovými modely.

Vždy v kontaktu.
Vzrušení z mimořádného výkonu může někdy zastínit požadavky na bezpečnost, ale my jsme SUBARU BRZ vybavili rozsáhlým systémem zabezpečení, abychom ukázali, že vaše bezpečnost stojí vždy na prvním místě. Systém řízení stability vozu (VSC) vám svými schopnostmi pomáhá nikdy nesjet ze správné cesty. O všudypřítomnou bezpečnost vás samotných i spolucestujících se stará kolekce airbagů a konstrukce karoserie s prstencovými výztužemi. To vše pro maximální jistotu na každé cestě.

 

 

 

 


Soubory ke stažení - Subaru BRZ

Ceník Subaru BRZ ke stažení
Subaru BRZ - technická data
Subaru BRZ e-katalog

 

Fotogalerie

 

 

SUBARU Olomouc

Olomouc - Horní lán, ul. I.P. Pavlova 120
Tel.: 585 700 977, Fax: 585 700 978
subaru@trendcar.cz
 

SUBARU Nový Jičín (servis)

Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
Tel.: 731 662 672, Fax: 555 531 059
subaru.jicin@trendcar.cz
 
Sídlo společnosti

TRENDCAR a.s.
Nový Jičín - Šenov, Duklelská 91
IČ: 49611062, DIČ: CZ49611062