Z dílny perfekcionistů, pro uživatele všestranných zájmů.

Okamžik, kdy v životě dosáhnete toho nejlepšího, je nezapomenutelným zážitkem. A tento zážitek je ještě znásoben v případě, že mimořádných výsledků dosáhnete hned v několika oblastech najednou. Někdo tomu říká perfekcionismus, ostatní to označují za život prožívaný naplno. Levorg byl stvořen pro ty, kteří chtějí být vždy a ve všem lepší než ostatní.

Inovace tentokrát stylově.
Existuje místo, kde se design protíná s technologiemi, kde je forma rovnoprávná s funkcí. Právě v tomto ideálním místě stojí Levorg, umně spojující užitečnou funkčnost s estetikou příjemnou pro oko, a to z libovolného úhlu pohledu.

Váš svět. Váš prostor.
Spíše než o interiéru zde můžeme hovořit o „vašem osobním prostoru“. Podobně jako v kanceláři, doma či kdekoli jinde, kde trávíte spoustu času, se i v Levorgu budete cítit mimořádně spokojeni díky materiálům měkkým na dotek, které vynikají svojí solidností a kvalitou, aby spolehlivě odolaly působení času. Je to místo zhmotňující vkus a prvotřídní jakost – odrážející vaše nejhlubší vnímání.

Představte si všechny možnosti.
Levorg je vozem pro vyznavače aktivního životního stylu, kteří žijí skutečně naplno. Proto je dostatečně všestranný pro veškeré aktivity, záliby, sporty a koníčky, kterými žijete - s velkorysým zavazadelníkem a příkladnou flexibilitou pro všechny vaše výpravy.

Vzrušující a praktický.
Levorg v řidiči evokuje pocit kontroly a těsného propojení s vozovkou, což pro pětidveřové a pětimístné osobní automobily není právě typické. Za jízdními schopnostmi Levorgu se skrývá vyspělý pohon Subaru Symmetrical All-Wheel Drive, dynamický přeplňovaný motor BOXER, sportovně naladěný podvozek a vhodně dimenzovaná brzdová soustava. K dokonalým zážitkům přispívá i kokpit, který by neurazil ani u ryze sportovního modelu, včetně anatomicky tvarovaných sedadel, zploštělého volantu a celkové atmosféry mimořádně dobrých jízdních vlastností. Ze sedadla řidiče byste tak mohli snadno zapomenout, jak mimořádně všestranné vozidlo vlastně řídíte.

Vždy v kontaktu.
Technologie by měly život zjednodušovat a nikdy ne naopak. Levorg zjednodušuje požitek z jízdy tím, že vás zcela hladce vtáhne do děje, abyste se nenudili, měli veškeré potřebné informace a zůstávali v kontaktu, avšak nikdy neztratili ze zřetele to vůbec nejdůležitější – dostat se bezpečně do cíle cesty.

Vždy na pozoru. Skrz na skrz chráněn.
Na bezpečnosti záleží. Pro Subaru je prioritou. A záleží na ní i všem, kteří za vznikem Levorgu stáli. Nejvíce ze všech na ní záleží vám samotným. A proto byl Levorg navržen tak, aby dosáhl mimořádných výsledků ve všech aspektech bezpečnosti. Vše od ochrany cestujících v případě nehody až po prostředky, které mají pomoci se nehodám v první řadě vyhnout. Levorg je prošpikován technologiemi a konstrukčními řešeními, které vám poskytnou klid v duši a zajistí maximální bezpečnost, ať již se vydáte kamkoli.

 

 

 

 


Soubory ke stažení - Subaru Levorg

Ceník Subaru Levorg ke stažení
Subaru Levorg - technická data
Subaru Levorg e-katalog

 

Fotogalerie

 

 

SUBARU Olomouc

Olomouc - Horní lán, ul. I.P. Pavlova 120
Tel.: 585 700 977, Fax: 585 700 978
subaru@trendcar.cz
 

SUBARU Nový Jičín (servis)

Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
Tel.: 731 662 672, Fax: 555 531 059
subaru.jicin@trendcar.cz
 
Sídlo společnosti

TRENDCAR a.s.
Nový Jičín - Šenov, Duklelská 91
IČ: 49611062, DIČ: CZ49611062